Lakiery Goldwell – sposób na utrwalenie fryzury

Lakiery Goldwell – sposób na utrwalenie fryzury

Każda z nas raz na jakiś czas pragnie inaczej ułożyć swoje pasma, by stworzyć niezapomnianą stylizację. Panie o prostych włosach często je kręcą, a kobiety o włosach kręconych prostują swoje włosy. Aby jednak efekt metamorfozy utrzymał się na naszej głowie jak najdłużej, powinniśmy utrwalić włosy za pomocą odpowiednich produktów do stylizacji.

Sklepy kosmetyczne, drogerie, a także sklepy online oferują nam szereg kosmetyków utrwalających. Powinniśmy wybierać je jednak uważnie, tak aby fryzura w rezultacie prezentowała się tak, jak tego chciałyśmy. Jeżeli naszą wymarzona fryzurą są fale, to dobrym produktem, zarówno dla naturalnych, jak i wykreowanych loków będzie pianka do włosów, która pomoże nadać fryzurze odpowiedni kształt. W przypadku włosów cienkich nada im ona dodatkowo objętości, jest bowiem w stanie utrzymać je u nasady, przez co pasma nabierają pięknego kształtu i mogą każdego zachwycić. Piankę najlepiej stosować na mokre włosy i równomiernie rozprowadzić ją na całej ich długości, a następnie podsuszyć suszarką z dyfuzorem. Fryzurkę taką idealnie natomiast utrwalą supermocne lakiery Goldwell, które dodatkowo wzbogacone są o składniki chroniące pasma przed wysoką temperaturą, czy też czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, czy promieniowanie UV. Jeżeli chcemy podkreślić tylko fragment fryzury lub mamy krótsze pasma, to idealne będą dla nas takie produkty jak żele, pasty, gumy i kremy. Z zasady nie nakładamy je na całość fryzury, aby nie nadawać pasmom wrażenia obciążenia i przyklapnięcia. Produkty te idealnie modelują fryzurę i idealnie ją wykańczają. Należy nakładać je stopniowo, najlepiej ogrzać w dłoniach, a następnie nakładać palcami na włosy. W ten sposób zyskujemy kontrolę nad fryzurą i możemy stwierdzić, kiedy powinniśmy przerwać dalsze nakładanie produktu. Nigdzie tak, jak we fryzjerstwie zasada „im mniej, tym lepiej” się sprawdza. Pamiętaj także, aby nie męczyć włosów dużą liczbą kosmetyków do stylizacji, ponieważ zabiegi te bardzo osłabiają pasma i po dłuższym czasie doprowadzają do ich łamliwości. Jeżeli na co dzień używasz lakieru do włosów, to pamiętaj, aby wieczorem dokładnie go wyczesać z włosów, a najlepiej zmyć przy pomocy delikatnego szamponu do włosów.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − four =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>