Co wyróżnia okna dachowe Fakro?

Co wyróżnia okna dachowe Fakro?

Jeśli czeka Cię wybór okien dachowych koniecznie musisz poznać firmę Fakro i jej ofertę. Jest to polska firma wywodząca się z małej miejscowości Tymbark. Choć jej założycielowi myśl o niej towarzyszyła znacznie wcześniej, firma ruszyła w styczniu 1991 roku. Pierwszy transport okien odbył się do Holandii i na Słowację. Następnie produkty te zyskały sympatię w Europie, a dziś znane są już w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Firma Fakro szczyci się mianem wicelidera na światowym rynku okien dachowych. Okna dachowe Fakro to nie jedyne produkty, które ma nam do zaoferowania. W ich asortymencie znajdują się między innymi: żaluzje, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery oraz markizy. Na szczególną uwagę zasługują filtry antysmogowe i antyalergenowy cleanAir. Dzięki tym produktom do pomieszczeń nie przedostają się żadne zanieczyszczenia. Co jeszcze wyróżnia okna dachowe Fakro na tle innych?
1. Duża powierzchnia przeszklona. Przez okna dachowe Fakro do pomieszczeń przedostaje się potężna dawka promieni słonecznych, które pozytywnie wpływają na nasz nastrój i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
2. Technologia thermoPro. Jej zastosowanie sprawia, że straty ciepła są znacznie niższe, a co się z tym wiąże – niższe są także rachunki za ogrzewanie. Okna dachowe Fakro wykonane w technologii thermoPro posiadają zwiększoną szczelność i większą trwałość drewna.
3. Łatwy system montażu. Okna dachowe Fakro są wyjątkowo łatwe w montażu. Istnieją dwa sposoby montowania okien – na łatach i na krokwiach. Bez względu na to, który wybierasz, bez problemu sobie z nim poradzisz. Istnieją trzy głębokości montażu okien: +3 cm, 0 cm i -3 cm.
4. System topSafe. W znacznym stopniu podnosi on odporność okna na włamanie. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania zawiasów, zapobiegającemu pękaniu drewna, wyłamaniu zawiasów i wepchnięciu skrzydła do wnętrza pomieszczenia. Metalowa listwa zapobiega włamaniu nawet z użyciem ,,specjalistycznych” narzędzi, a cała drewniana i ryglująca konstrukcja jest wzmocniona.
5. Innowacyjne rozwiązania. Okna dachowe Fakro słyną z prekursorskich rozwiązań. Należą do nich między innymi: próżniowa impregnacja drewna, ciepła ramka dystansowa TGI, system innowacyjnych blokad, które chronią szybę przed wyjęciem.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 11 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>