Architekt wnętrz z pomysłem urządzi ci biuro!

Architekt wnętrz z pomysłem urządzi ci biuro!

Zaczynasz nowy biznes i ostatnia rzecz zanim rozpoczniesz pracę o urządzenie twojego nowego biura? Zdajesz sobie sprawę, że twoi klienci i pracownicy z niechęcią patrzą na pomieszczenia, w których pracują i odbywają spotkania biznesowe? Chcesz to zmienić? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Postaw na studio architektoniczne Mocca – architekt wnętrz wynajęty przez ciebie szybko i sprawnie urządzi lub odświeży wygląd twojego biura. Zyskasz nie tylko zadowolenie pracowników i dotychczasowych klientów, ale również poprawisz swoje samopoczucie i być może już wkrótce zyskasz nowych kontrahentów. Nie zwlekaj już ani chwili dłużej i sprawdź, jakie korzyści przyniesie ci nowa aranżacja wnętrza biurowego. O tym wszystkim przeczytasz poniżej!

Czym jest studio architektoniczne Mocca?

Oferta kierowana przez wspomnianą firmę odnosi się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i usługowych. Stąd pewność, że możesz zwrócić się do nich również z prośbą o aranżację swojego biura lub nawet wszystkich pomieszczeń biurowych. Dziś bardzo ważne jest bowiem to, jak prezentujemy się naszym klientom. Nie wystarczy być solidną i dobrze wykonującą swoją pracę firmą. Dlatego z pomocą przychodzi właśnie Mocca. Kompleksowe projekty dotyczące wyglądu pomieszczeń oraz porady i konsultacje są tym, na co możesz z pewnością liczyć. Spółka zatrudnia wysokiej klasy specjalistów oraz współpracuje z ważnymi i intratnymi firmami (polskimi, ale również zagranicznymi!), które dostarczają materiały wykończeniowe oraz dekoracyjne. Aby skontaktować się z firmą lub pozyskać większą ilość informacji, wystarczy odwiedzić jej stronę internetową. Ta profesjonalnie wykonana witryna dostarczy ci całej potrzebnej wiedzy oraz upewni w przekonaniu, że Mocca spełni twoje oczekiwania.

Na co możesz liczyć ze strony firmy?

pokój dziennyW zależności od potrzeb Mocca zajmuje się bardzo różnorodnymi projektami. Przede wszystkim – co z pewnością ci się spodoba – aranżacją wnętrz. Wbrew pozorom nie chodzi tylko o odpowiedni dobór okładzin ścian czy też szeroko pojętej kolorystyki pomieszczeń. Projekt wnętrza zawiera również projekt elektryki i oświetlenia czy też zabudowy indywidualnej. Jeśli twoje pomieszczenia są niewielkie Mocca – architekt wnętrz przygotuje innowacyjny projekt, który pozwoli zaoszczędzić większą ilość miejsca niżbyś się spodziewał. Nawet nie masz pojęcia, jak wspaniale mogłoby wyglądać twoje dotychczasowe biuro. To naprawdę fenomenalna sprawa. Oprócz wnętrz Mocca proponuje także projekty tak zwanej małej architektury, czyli między innymi tarasów, ogrodzeń, elewacji czy szeroko pojętego zagospodarowania działki. Jeśli twoje biuro znajduje się w domku jednorodzinnym, z pewnością jest to dla ciebie ważna informacja. Odwiedzający cię klienci zwracają uwagę nie tylko na wnętrze, ale również na to co znajduje się wokół niego.

Konsultacje i nadzór na budowie

Możesz oczywiście liczyć na pomoc architekta wnętrz już po zatwierdzeniu projektu. Między innymi w postaci wizyt na budowie. Jeśli nie są one objęte umową, musisz jednorazowo dopłacić zaledwie dwieście pięćdziesiąt złotych za każdą wizytę. To naprawdę niewiele za świadomość, że ktoś kompetentny skontroluje pracę firmy wykonującej remont czy urządzanie wnętrz. Istnieje również możliwość konsultacji i udzielenia przez profesjonalnego architekta porad. Możecie nawet umówić się na wspólną wizytę w sklepie. Taka przyjemność również w obliczu całokształtu kosztuje niewiele, bo zaledwie trzysta złotych. Musisz zdawać sobie już sprawę, jak nieoceniona jest pomoc takich ludzi.

Pamiętaj, że wszystko to co robisz dla swojego biura, wpłynie na jego renomę i przypływ klientów. Zadowolenie twoich pracowników także wzrośnie, jeśli będą oni mogli pracować w sprzyjających i estetycznych warunkach. Tobie także o wiele przyjemniej będzie przyjeżdżać do profesjonalnie zaaranżowanego biura. Musisz przyznać, że zastanawiasz się już nad podjęciem odpowiednich ku temu kroków. Zrób to, co wielu zrobiło przed tobą. Wybierz firmę Mocca – architekt wnętrz przysłany do twojego biura z pewnością cię nie zawiedzie, a wasza współpraca ułoży się nader przyjemnie i pomyślnie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + thirteen =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>